Home | Karaoke | Gifai SM | Registracija | Saituko nariai | Nariu bankas | Apklauseles | Parduotuvele 1 | Gyvunu parduotuvele | Judantys paveiksliukai 1 | Juokingi foto | Kaip gauti *Bonusiuku* | Chatukas | Klausimai | SM foto | SM video | Popierines leles | Anime sezonai | Anime sezonai | Blizgantys paveiksliukai | Gifai Avril | Avril Lavigne video | Avril Lavigne foto | Apie Avril | Dainu zodziai | Konkursai | Avatarai | Saituko zenkliukai | Nariu gimtadieniai | Menesio daina | Kiti saitukai | Laisvi baneriai | Tavo rangas | QUESTAI | DEMESIO!!!

Avril Lavigne and Sailor mars

Apie Avril

Trumpas pasokojimas apie Avril:


Pilnas vardas: Avril Ramona Lavigne;
Gimimo data: rugsėjo 27, 1984;
Gimimo vieta: Belleville, Ontario, Kanada;
Šeima: tėvai, brolis ir sesuo;
Sutuoktinis: Deryck Whibley;
Profesija: dainininkė bei dainų tekstų autorė.


Turbūt visiems teko girdėti apie skandalingai besielgiančią ir įžūliai apsirengusią jauną merginą Avril Lavigne. Bet, manau, nustebinsiu pasakydama, kad skandalingoji mergina visai neseniai ištekėjo ir tapo tikra, suaugusia moterimi. „Man patinka Avril Lavigne, nes ji rašo nuostabias dainas, jas nepriekaištingai atlieka ir yra labai talentinga. Man jos dainos atrodo labai gyvenimiškos ir labai tokios, na kaip čia pasakius, tikroviškos", - savo susižavėjimo neslėpė viena iš Avril gerbėjų. Kiti fanai dievina unikalų, gal kiek net ne moterišką Lavigne balsą. Dar kiti – nepriekaištingą merginos sudėjimą ir gražų veidelį.

Tik vienas drąsus žingsnis link svajonės

POP – ROKO dainininkė, apdovanota didžiu talentu rašyti dainų tekstus, ir jauna, pankišką stilių mėgstanti mergina bei neseniai tapusi atsidavusia žmona – štai kas yra Avril Ramona Lavigne.
Mergina išaugo drąsi, mokanti ginti save ir aplinkinius bei su didele pagarba žiūrinti į savo tėvus ir kitus vyresnius žmones. Būdama vos penkerių metukų su tėvais persikėlė gyventi į Napanne, į nedidelį miestą, kuriame gyveno vos 5000 gyventojų. Avril buvo populiari ne tik tarp savo bendraamžių dėl savo užsispyrusio charakterio, berniokiško gyvenimo būdo ir pomėgių, bet ir tarp vyresnių žmonių, nes mergytė dainavo vietinės bažnyčios chore.

Sulaukusi trylikos metų mergina išpildė vieną iš savo svajonių – turėjo galimybę pasirodyti scenoje ir padainuoti su garsia savo šalies dainininke Shania Twain (Avril Lavigne laimėjo vietinio radijo dainavimo konkursą). Mažai kas tikėjo, jog vieną dieną maža mergytė iš nedidelio miestelio taps tokia pat pasaulinio garso dainininke kaip ir buvęs jos idealas Shania Twain).
Vėliau merginą atrado jos pirmasis vadybininkas Cliff Fabri, kuris išgarsino talentingąją jauną merginą savo šalyje. Vėliau Avril Lavigne buvo pasiūlyta sudainuoti keletą dainų su folkloro grupe jų naujam albumui, mat Avril balsas jiems atrodė kaip tik tinkamas jų dainoms.
Būdama šešiolikos dainininkė išvažiavo į New York'ą, kur įrašinėjo savo pirmąjį albumą. Merginai tai buvo gana sunkus žingsnis, tačiau sukaupusi visą drąsą ir pasitikėjimą savimi vardan svajonės išsipildymo, Avril vis dėlto žengė vieną žingsnelį, kuris ir apvertė jos gyvenimą aukštyn kojomis.

2002 – aisiais Avril lavigne išleido savo pirmąjį singlą „Complicated". Singlas netruko tapti hitu ir pasiekė aukščiausias įvairių topų viršūnes. Avril labai stebėjosi savo sėkme ir tada galutinai patikėjo, jog ji gali dainuoti ir užkariauti visą pasaulio jaunimą savo unikaliomis, jaunatviškomis dainomis, gražiu balsu ir simpatišku veideliu.
2002 – ųjų birželio mėnesį buvo išleistas pirmasis Avril Lavigne albumas „Let Go", kuris neatsiliko nuo pirmojo hito ir taip pat sulaukė daugelio pripažinimo bei didžiulės sėkmės. „Iš visų mano sukurtų dainų man labiausiai, vis dėlto, prie širdies yra „Complicated", nes ši daina man atnešė didžiulį pasitikėjimą savo jėgomis, savo balsu ir savo asmenybe. Tačiau yra dar ir kitų dainų, tokių kaip „Skater Boy", „I'm With You", kurias aš net naktį prabudusi padainuoju pati sau. Aš jų negaliu pamiršti, nes jos man yra labai brangios, susijusios su mano pačios gyvenimu", - atviravo pripažinimo sulaukusi dainininkė Avril Lavigne.

2004 – aisiais Avril gavo apdovanojimą Canada Juno Awards ir US Grammy Awards už savo solinį albumą.
2004 – aisiais buvo išleistas antrasis Avril albumas „Under My Skin", kuris taip pat pasiekė didelių aukštumų.
2005 – aisiais Avril Lavigne pasirodė ant vieno populiaraus žurnalo, kuriame pasirodė visiškai kitokiu stiliumi nei įprasai. Visi jos gerbėjai ir kiti, pažystantys jaunąją atlikėją, negalėjo tuo patikėti, jog skandalingai atrodanti jauna dainininkė gali atrodyti kaip jauna dama.
2006 – aisiais Avril įsitraukė į kino pasaulį. Ji įgarsino vieną animacinį filmą „Over The Hedge".
2007 – aisiais išleido savo trečiąjį albumą „The Best Damn Thing".


Asmeninis Avril Lavigne gyvenimas

2003 – aisiais buvo kilęs protestas prieš greito maisto virtuvę. Proteste dalyvavo ir skandalingoji Avril Ramona Lavigne. Ji pasisakė ne tik prieš greitą maistą, bet ir prieš gyvūnų žudymą. Ji sakiusi, jog mėsos nevalgo ir yra vegetarė, bet kaip paparaciams teko „netyčiukais pastebėti", tai „didžioji" vegetarė krimto skrudintas bulvytes viename iš greito maisto paruošimo restoranų. Na, ir ne kartą patys Avril draugai išsidavė nustebę, kai prisiekusi vegetarė negalėjo atsisakyti mėsiškų patiekalų. Gal ir nevertėtų kalbėti to, ko nėra vien dėl mados ar protesto minties ir tikslo...

Būdama dar vaikas savo gimtame mieste Avril mėgdavo lankytis vienoje picerijoje, pavadintoje „La Pizzeria", kuris maitino visą Napanee, Ontario. Kai Avril išgarsėjo, picerija pasivadino jos vardu „Lavigne", kadangi jos vardą savo apsilankymu garsino kylanti žvaigždė. „Dabar picų nebelabai valgau, kadangi tai kenkia mano balsui, aštrūs prieskoniai ir panašiai. Bet visada smagu prisiminti tuos mielus žmones, kurie mane maitindavo gardžiomis picomis, kurių skonio netgi dabar, po daugelio metų, negaliu pamiršti. Man didelė garbė, kad piceriją pavadino mano vardu, dabar ne aš, bet jinai mane garsins", - juokavo buvusi picų gerbėja.
Avril Lavigne savo vaikinus prisimins visą gyvenimą, kadangi jų garbei ji pasidarė dvi tatoo. Viena primena pirmąją jos meilę Ben Moody, o antroji (rožinė širdutė ) primena dabartinį jos vyrą Deryck Whibley.

Buvo kalbų, kad Avril seniau romantiškai žvilgčiodavo į vieną iš savo gitaristų Jesse Colburn, bet tai buvo tik kalbos. Na, bet su vienu savo gitaristu Evan Taubenfield'u Avril vis dėlto turėjo kažkokių ryšiu (o gal netgi ir draugystę), tačiau viskas labai greitai iširo. Bet netgi ir dabar Evan Taubenfield'as tikina, jog Avril Lavigne yra pati geriausia draugė pasaulyje ir jis jos į nieką neiškeistų.
Viename iš interviu dainininkė prasitarė apie pirmąjį jos bučinį, kuris buvo Avril būnant keturiolikos metų. „Tai įvyko su vienu berniuku iš mano mokyklos, aš šito nesigailėjau, nes jis man labai patiko, o ir bučinys buvo saldus", - šypsodamasi prisiminimais dalinosi dainininkė Avril.
2004 – aisiais spaudoje pasirodė antraštės „Avril Lavigne kovoja su Hilary Duff?". „Hilary Duff tvirtino, kad aš viename iš duotų interviu piktinausi, jog mano fanai rengiasi tokiu pat stiliumi, kokiu rengiuosi aš. Bet aš net nedrįsčiau taip teigti, kadangi taip nėra. Daug mano gerbėjų mėgsta visai kitokius drabužius nei aš. Pastebiu tai per savo koncertus. Ir man net nebūtų šovusi į galvą mintis taip pagalvoti, o ką jau sakyti apie to prasitarimą interviu metu?! Hilary Duff yra tokia geručiukių geručiukė, mamytės dukrelė, todėl aš nenorėčiau jos išgąsdinti pasakiusi, kad jei ji neprikas savo ilgo liežuvio, aš pasirūpinsiu, kad ji pakeistų savo nuomonę apie mane kitokiais būdais", - piktinosi Avril.

Tais pačiais metais buvo vienas skandalingas įvykis, kai Avril Lavigne įsiveržė nekviesta į vieną iš Hilary Duff vakarėlių, kuriame savo pašaipiomis kalbomis į nepatogią padėtį pastatė vakarėlio šeimininkę. Kaip viskas baigėsi – niekam nėra žinoma.
2004 – ųjų vasarį Avril pradėjo susitikinėti su kanadiečiu dainininku Deryck Whybley, kuris tuo metu priklausė grupei „Sum 41". 2005 – ųjų birželio 27 – ąją pora susižadėjo. Deryck'as nustebino savo mylimąją, padovanodamas kelionę į Veneciją. Beveik po metų pora susituokė katalikų bažnyčioje. Ceremonijoje dalyvavo daugiau nei šimtas svečių. Pora paklausta apie vaikus atsakė: „Tik ne dabar, bet vėliau tikrai TAIP".


Kas galėjo pagalvoti, kad tokia žvaigždė kaip Avril Lavigne gali...

1) būdama girta, nusirenginėti viešai;
2) nemėgti mėsos;
3) nemėgti naminių gyvūnėlių;
4) tingėti tvarkytis namie, dirbti namų ruošos darbus;
5) vaikystėje atiminėti saldainius iš berniukų;
6) nevertinti materialių daiktų;
7) leisti sau suvalgyti pusę kilogramo ledų, sėdint prie televizoriaus ir visiškai dėl to nesigriaužti;
8) mėgti mylėtis šviesoje;
9) norėti būti tikra moterimi be šešėlio, kuris ją lydės iki pasaulio galo, jog Avril buvo tarsi berniukas paauglystėje;
10) iš gotės virsti ištekėjusia moterimi su blondinės plaukais.

 
.

Enter supporting content here